מרכז סוזן דלל - הזמנת כרטיסים אונליין

החלום הוא צייר גדול מאת נעה דר

'החלום הוא צייר גדול' הוא יצירתה השנייה של נעה דר לילדים.

מופע המשלב שירה, מחול ותיאטרון ע"פ שיריה האהובים של לאה גולדברג.

את המופע מוביל הילד גד שנשאר לבדו בבית ויוצר בדמיונו עולם עשיר וצבעוני שכולל את היצורים המשונים שמצייר "האדון חלום", את "דודה לאה" שמתחפשת לצפרדע, את נצחונו על "הילד הרע" שתמיד נכנס אליו בלי שום אזהרה ואת מסעו בעולם בעזרת "כובע הקסמים".

אלו ועוד קסמים רבים נשלפים מכובעה מלא ההפתעות של גולדברג ונוצרים מחדש על הבמה בתנועה ומוסיקה מלאות הומור ודמיון.

ביקורות על 'החלום':


"המופע המרגש מצליח להתבונן מחדש ומזווית מקורית, בשיריה המקסימים של לאה גולדברג המשלבים אמפטיה והומור. אותו הומור מצליח גם לחלחל לתנועת הרקדנים ורוח המשובה העולה ממילות השירים ניכרת גם על פניהם ומחוות גופם.התפאורה המינימליסטית מעבירה בצורה מדויקת אווירה של יום חורף בתל אביב, התלבושות מסוגננות ורבות דמיון והכוריאוגרפיה מהווה איור פיוטי וקסום לשירים היפים.מיכל בן ארי,"להיות הורים"


"מופע מחול אינטיליגנטי, אלגנטי ומרגש, שנשאר עם הצופים זמן רב אחרי הצפייה בו. המופע מחיה את השירים היפים של גולדברג והופך אותם נגישים וזמינים, גם לקהל הילדים."החלום"הוא מסוג המופעים הנדירים שהורים ייהנו מאוד להתלוות אל ילדיהם. רמת ההופעה היא כשל מחול למבוגרים, וכזאת גם ההלחנה והמוסיקה המורכבת הערבה לאוזן. כדאי לקחת את הילדים. הם ייהנו ואפילו יוקסמו."רותה קופפר,"הארץ"


"המופע מקסים, עשיר בדמיון וצבעוני מאוד. הכוריאוגרפיה מלאת השראה והומור, רקדני קבוצת מחול נעה דר מצוינים, התלבושות מעולות והמוזיקה המקורית נעימה ומותאמת לתכנים. מופע בהחלט ראוי"ציפי רומן, "לאישה"


כוריאוגרפיה: נעה דר | משחק ושירה: לירון ויגדור | שירה מוקלטת: אייר וולפה | טקסט ועריכה: חגית רכבי | מוזיקה: ישראל ברייט | תלבושות: סווטלנה ברגר, עיצוב: אבי שכווי, תאורה: אינה מלכין | צילום: תמר לם

 

מתאים ל3-9

אין כניסה למאחרים

המקומות שמורים עד תחילת המופע

לכניסה מהירה יש לבוא עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון ישירות לאולם

מועדי מופעים

אין קוד הנחה? לחץ כאן כדי לדעת יותר