מרכז סוזן דלל - הזמנת כרטיסים אונליין

תל אביב דאנס 2017
פסטיבל המחול הבינלאומי הגדול בישראל במרכז סוזן דלל שלושה חודשים מרוכזים עם 12 להקות אורחות מרחבי העולם ב-28 מופעים ו37 להקות ואמנים מישראל עם 7 בכורות ישראליות
 
מחול עכשווי עשיר עם עבודות שנעות בין אמירה פוליטית נוקבת ואקטואלית, להתבוננות פנימה אל עולם המחול תוך הרהור על מקומה ותפקידה של התרבות בחברה

להקת Knoname Artist (גרמניה), להקת בייג'ינג דאנס (סין), שרה קאלרו (ספרד), להקת המחול העכשווית מהונג קונג ( הונג קונג) , להקת בית האופרה מאיסטנבול ( טורקיה) , להקת פשה ( הונגריה) ,להקת ת'ור(בלגיה), גוטייה דאנס/תיאטרון מחול שטוטגרט (גרמניה), הלנה ולדמן (גרמניה), פרויקט Age On Stage המארח את טליה פז (שבדיה-ישראל), תיאטרון מחול זיאנג-לאנג ( סין) בלט קייב (אוקרינה)
 
להקת המחול בת שבע, אנסמבל בת שבע ,להקת המחול הקיבוצית, להקת המחול ענבל פינטו אבשלום פולק, להקת קמע, להקת בלט ירושלים, להקת קומפס, יסמין גודר, דפי אלטבב ונינו משה, מיכל ברט, סילביה דוראן , להקת סאלי אן פרידלנד, אבי קייזר וסרגיו אנטונינו, להקת רמנגאר, להקת פלמנקו נטורל, יוסי ברג ועודד גרף, טורקיז וארגמן , אור מרין ועוד,
מרכז סוזן דלל יקיים בתאריכים 2 באוגוסט עד ה-31 באוקטובר, את אירועי "תל אביב דאנס" 2017 שיארחו 12 מופעים מגרמניה, סין, הונגריה, ספרד, טורקיה, בלגיה ,שבדיה,אוקראינה, לצד 15 בכורות עולמיות ומופעים חדשים של יוצרים ישראליים הפועלים בארץ ובחו"ל.
 
לדברי יאיר ורדי מנכ"ל סוזן דלל:" תל אביב דאנס 2017 מציע לקהל תכנית מורחבת ועשירה, המאפשרת לחובבי המחול בישראל לטעום ולחוות במשך שלושה חודשים מרוכזים, בכורות בינלאומיות של יוצרים בולטים בסצנת המחול העולמית והישראלית. התוכנית מייצגת מחול עכשווי עשיר עם עבודות שנעות בין אמירה פוליטית נוקבת ואקטואלית, להתבוננות פנימה אל עולם המחול תוך הרהור על מקומה ותפקידה של התרבות בחברה. לצד יצירות פואטיות, שחושפות מגוון רחב של סגנונות, עולמות ותרבויות, מציע "תל אביב דאנס" מבט רחב ומעודכן על שדה העשייה המחולית בארץ ובעולם. הוא מוסיף: "רקחנו פסיפס עשיר המכוון זרקור אל יוצרים מובילים ומשפיעים, בעלי טביעת אצבע ושפה מחולית ייחודית משלהם, כוריאוגרפים מחוללי שינוי בעלי אג'נדה אמנותית מובהקת, שזוכים לתהודה ולהערכה עולמית. המחול נחשף כעשייה אמנותית שמציפה מצוקות חברתיות שנמצאות על סדר היום העולמי ונושאים אוניברסאליים על זמניים. דיאלוגים תנועתיים המחברים בין שפות מחול שונות מאפשרים הצצה אל "האחר" – אינדיבידואלים ותרבויות - ומקפלים בתוכם מחשבה על תרבות ויצירה אמנותית ככלי מגשר. העבודות נוגעות בשאלות מהותיות שנעות מהפרטי אל הגלובאלי ומהמיקרו אל המקרו: כאוס כמצב קיומי, השפעות של חיי גלות ופליטות על מציאות החיים העכשווית, גבולות והגבלות, שימור המסורת מול היצר המניע להתחדשות, השפעת היצירה על הנפש ופרויקט בינלאומי מיוחד שמערער על 'חיי המדף' הקצרים של רקדנים מבצעים ויוצר תנועה שהיא קריאה פעילה לשינוי".
 
הבמה הבינלאומית של תל אביב דאנס תארח את המופעים הבאים (על פי סדר הופעתם) כאשר בסוף כל מופע תתקיים שיחה עם היוצר/ים.
 
בכורות ומופעי חשיפה ישראליים
במקביל למופעים הבינלאומיים מציג "תל אביב דאנס" שורה של בכורות ומופעי חשיפה של יוצרים ולהקות ישראליות לצד אירועים מיוחדים:
ערב גאלה חגיגי לציון 20 שנה להקמתה של קומפאס, להקת הפלמנקו הישראלית בניהולה של מיכל נתן, העלאה מחודשת בבכורה עולמית של "שתיים שעשוע ורוד", יצירתה הבלתי נשכחת של יסמין גודר והפעם עם הרקדנית דור פרנק, מלהקתה של גודר, ופרנצ'סקה פוסקריני - רקדנית וכוריאוגרפית איטלקיה איתה גודר משתפת פעולה בשנים האחרונות. להקת קמע תבצע את "גנאווה" של נאצ'ו דואטו לצד יצירה חדשה של תמיר גינץ, להקת המחול הקיבוצית עם "חלב אם", יצירה חדשה של רמי באר, להקת בת שבע , הלהקה הצעירה תופיע בשלושה ערבים שונים, "עצקרח" בכורה של להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק, להקת סאלי אן פרידלנד תציג את "Anemone". מופע של שילוב כוחות מפתיע בין הלהקות רמנגאר ופלמנקו נטורל המחבר בין סגנונות הפלמנקו השונים, סילביה דוראן תציין 40 שנה לפתיחת סטודיו הפלמנקו הראשון בתל אביב , אבי קייזר וסרגיו אנטונינו בבכורה ליצירה "הודעה". להקת בלט ירושלים תציג גרסה מחולית ליצירה הקלאסית "אילוף הסוררת", מיכל ברט תציג בבכורה את "משל המערה", פלמנקו עכשווי ומקורי שיוצא מכתבי אפלטון ומתייחס לעידן הפוסט-אמת, דפי אלטבב תציג בבכורה את It's Now. It's never, יצירה חדשה שנוצרה בשיתוף עם ניני משה, להקת מחול רעננה תציג את "ג'וני", ערב עבודות של הזוג איביצה באגו ולימור זיו. טורקיז וארגמן עם הרקדן האורח אוסקר פלורס ואלינה פיצ'רסקי וגלריית רקדניות הבטן בישראל. אוסקר גם יעביר סדרת סדנאות פתוחות לקהל לצד המופע במרכז סוזן דלל . (28 אוקטובר)
מרכז סוזן דלל 03-5105656