מרכז סוזן דלל - הזמנת כרטיסים אונליין

מנוי מחול ישראלי במרכז סוזן דלל הבית של המחול בישראל, נווה צדק ת"א.

מרכז סוזן דלל מביא אל הבמה את חוויית המחול התרבותי והחברתי בישראל. מדי שנה מתקיימים בו למעלה מ- 500 מופעים מהארץ ומחו"ל הזוכים להדים רבים ולהערכה מצד האורחים והמבקרים.

מרכז סוזן דלל ממוקם, בקרבת הים והטיילת, בלב השכונה הראשונה של העיר תל אביב, נווה צדק "פריז הקטנה" , אשר הפכה בשנים האחרונות ליעד תיירותי חובה. הרחובות הצרים הצבעוניים הם אלו ההופכים את השכונה למיוחדת ואגדית אשר שלל חנויות מעצבים, בתי קפה, מלונות בוטיק, מסעדות, בתי ספא, גלריות ומתחם התחנה עוטפים אותה.

ללא הגבלהבכל ימות השבוע, כולל חגים וסופי שבוע.

מרכז סוזן דלל יצא במפעל מנויים ייחודי וראשון מסוגו בתחום התרבות בכלל: מנוי מחול ישראלי לשנה ללא הגבלה – ללא הגבלת כרטיסים.. לשנה!
המנוי מאפשר לקהל לצרוך ללא הגבלה, בכל יום שירצה, מחול ישראלי המקיף את מופעיהן של להקות המחול המובילות כגון: להקת המחול הקיבוצית, ענבל פינטו ואבשלום פולק ,להקת המחול ורטיגו, להקת המחול קמע, להקת המחול פרסקו – יורם כרמי, תיאטרון מחול רנה שינפלד, להקת מריה קונג, רננה רז, להקות הפלמנקו ראמנגר וקומפאס, ועוד.. לצד כל  יוצרי המחול הצעירים והוותיקים המופיעים בסוזן דלל.

לדברי יאיר ורדי מנכ"ל המרכז: "שני היבטים הנחו אותנו בבניית מנוי במודל זה. היבט אחד קשור ביוצרי המחול בישראל. המנוי נועד להעצים את המחול ולהרכיב את הקהל הצורך. לסייע ליוצרים והלהקות להנגיש את יצירתם לקהל רחב ולסייע
להם בשיווק המופעים ובהפצתם.
 
ההיבט השני נועד לאפשר לקהל לחוות את המחול הישראלי מבלי שהדבר יכביד על כיסו , בתעריף מוזל באופן יוצא דופן, ומתוך התחשבות במצב הכלכלי וביוקר המחיה ההולך וגדל ומונע משוחרי תרבות לצרוך תרבות כפי שהיו רוצים. כמו כן, מהשיח שמקיים המרכז עם קהלו עולה כי מרכיב הזמן הוא מרכזי אצל הקהל והגמישות הרבה שמציע מנוי המחול להגיע למופעים בכל יום מימות השנה, כולל סופי שבוע ובאופן ספונטני - הינה "בונוס" משמעותי לשוחרי המחול".
 
מחיר המנוי לשנה עומד על 690 ₪ לזמן מוגבל בציון קוד הטבה "600", לאחר מכן במחיר של 990 ₪.
 
בנוסף יהיו זכאים רוכשי המנוי להטבות כמו, הטבה של 1+1 למופעי חו"ל, הנחה של % 20-30 למלווים ואורחים והנחות בבתי האוכל והעסקים בסביבת מרכז סוזן דלל.
רכישת מנוי מבטיחה לכם שאכן תלכו להצגה ולא תתעצלו, גם אם תרגישו עייפים באותו ערב, עם המנוי "ללא הגבלה" של סוזן דלל, תמיד יש אפשרות לתאריך נוסף. היום להיות מנוי זה בילוי, ומנוי בסוזן דלל זה בילוי ללא הגבלה! 
מיקומו של המרכז בנוה צדק הינו החוליה המקשרת בין עברה ההיסטורי של העיר כקריית החינוך הראשונה שנוסדה מחוץ לגבולות יפו, (ביה"ס יחיאלי, אליאנס וסמינר לוינסקי הראשון) לבין האומנות הישראלית העכשווית. מיקומו של המרכז– נחשבים הישג בחשיבה האורבנית ,דמוגרפית ועירונית.

לפרטים ורכישה באתר לחץ כאן >> 

טל: 03-5105656 או 8677* בכל ימי השבוע מ 09:00-22:00